Dodatki ślubne

Familtex

Dodatki ślubne…

Oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości dodatków ślubnych.

Dodatki ślubne
Dekoracje ślubne
Ozdoby ślubne
Dodatki weselne
Ślubne dodatki

Wybór odpowiednich dekoracji i dodatków ślubnych to jedna z najważniejszych decyzji , które para młoda musi podjąć podczas organizacji ślubu.

W naszej ofercie dodatków ślubnych znajdziecie Panie zarówno dodatki do sukien – aplikacje ślubne , aplikacje kolorowe , taśmy zdobione ślubne i kolorowe, pasy wyszywane i zdobione kamieniami i koralikami jak również dodatki które dobieramy po uszyciu sukni ślubnej , czy wieczorowej : dopasowane stylem do kreacji ozdoby do włosów, rękawiczki ,czy różnego rodzaju wsówki lub diademy ślubne.

Wysoka jakość naszej oferty dodatków ślubnych i wizytowych w połączeniu ze stale zmieniająca się tendencją mody w każdym kolejnym ślubnym sezonie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki ciągłej obserwacji najlepszych projektantów światowych oraz współpracy z polskimi projektantami wzornictwo oferowanych ślubnych dodatków jest zgodne z aktualnymi trendami panującymi w modzie ślubnej. Staramy się również kreować własny wizerunek poprzez bardzo wysoką jakość oferowanych towarów.

Wykonujemy projekty według wzoru stworzonego na specjalne życzenie klienta i dopasowujemy kolorystykę do waszych sukien ślubnych lub wizytowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo: stroiki ślubne, diademy, rękawiczki ślubne, rękawiczki wizytowe, peleryny, etole, kwiaty, ozdoby, przypinki