O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1993 r.

Oferujemy naszym Klientom szeroką gamę niepowtarzalnych koronek, tkanin, haftów i aplikacji, od najlepszych producentów z całego świata.

W naszej ofercie są tkaniny , hafty , koronki na tiulu  w najmodniejszych kolorach oraz  bieli, ecru .

Zawsze kilkaset wzorów koronek na tiulu czeka na Szanowne Panie…

Familtex oferująca tkaniny, hafty , koronki oraz dodatki ślubne i wizytowe to nie tylko piękne wnętrze, w którym poczujesz się wyjątkowo, ale fachowy zespół osób, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej tkaniny, koronki czy aplikacji oraz wszelkich potrzebnych dodatków do uszycia Twojej wymarzonej sukni na wyjątkową okoliczność jaką jest ślub bądź inna ważna dla Ciebie okazja.

Oferujemy szeroki wybór tkanin , haftów, gipiur  i koronek z całego świata, w tym od włoskich i francuskich projektantów mody.

Zapewniamy także duży wybór dodatków ślubnych i wieczorowych tj. stroiki, diademy, welony, rękawiczki, etole, pelerynki, kwiaty, upięcia i wiele innych dodatków.

Wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, ogromny wybór koronek ślubnych i wizytowych oraz duży wybór  tkanin w pełnej kolorystyce to oferta Familtexu.

W naszej hurtowni są zawsze przystępne ceny oraz tylko najwyższa jakość tkanin i koronek – to nasze atuty, które zapewniają nam pierwsze miejsce wśród pozostałych firm.

Nie zakupicie u nas Państwo niskojakościowych tkanin czy koronek kupowanych z tzw. czyszczenia stoków,  które oferują  inne podmioty chwaląc się niską ceną i próbujących wcisnąć na siłę taki towar jako okazję.  Jaka to okazja kupić bezjakościową tkaninę lub koronkę?  Wygląd końcowy sukni ślubnej czy wieczorowej z takiego nisko jakościowego produktu zawsze jest daleki od oczekiwanego efektu.

Bądźcie Panie ostrożne bo koronka czy tkanina przeceniona o 70% zapewne nie jest tą,   z której końcowy produkt

–  czyli Ta najważniejsza, wymarzona  suknia będzie efektownie i elegancko się prezentowała.

Nasze koronki wielokrotnie były i są kupowane przez największe osobistości Polskiego show businesu modowego  i wspaniałe  kreacje  od nich  można podziwiać zarówno na okładkach wysokonakładowych pism jak i na scenach muzycznych, o zdjęciach na FB czy instagramie nie wspominając.

Nie mamy w sprzedaży niskojakościowych koronek czy tkanin  i zawsze dbamy o to aby nasze koronki, aplikacje oraz  tkaniny miały top jakość – Zapraszamy serdecznie aby się o tym przekonać.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży dużą ofertę następujących tkanin w dużej kolorystyce:

Satyny białe, ecru, kolorowe, atłasy, szyfony, muśliny, organdyny, tafty cienkie, tafty inteligentne, surówki jedwabne, jedwabie naturalne,  mikado, tiul welonowy, tiul  na suknie ślubne i wizytowe /duży wybór kolorów/  oraz ogromny wybór koronek na tiulu, gipiur  i haftów.